Test Kleksowy

Test kleksowy składa się z 10 kart z plamami atramentu. Każda karta składa się z różnych kolorów i odcieni atramentu. W teście uczestnik proszony jest o odpowiedź, co wyobraża sobie lub kojarzy z każdą z kart. Pod koniec testu psychologowie klasyfikują i rejestrują odpowiedzi, aby je przeanalizować, a tym samym zdiagnozować różne psychologiczne cechy osobowości uczestnika.

Zespół Arealme zaprojektował dziesięć oryginalnych kart poplamionych atramentem. Na podstawie Twoich odpowiedzi przeanalizujemy cztery wymiary Twojej osobowości. Dzięki temu testowi będziesz w stanie lepiej zrozumieć swój obecny sposób myślenia, a także znaleźć celebrytę najbardziej do siebie podobną. Wypróbuj!

Instrukcje dotyczące testu kleksowego

Jeśli jeszcze nie ukończyłeś testu, po wykonaniu testu przeczytaj poniższe instrukcje:

To, gdzie znajduje się Twój wynik, wyjaśnia Twoje obecne nastawienie. Szczegóły poniżej:

Górny prawy róg: Jesteś inteligentny/a i optymistyczny/a, potrafisz się dostosować z silnymi uczuciami. Masz solidne cele życiowe i zasady, które wymagają integralności w Twojej duszy. Jesteś otwarty/a na zdobywanie nowych umiejętności i jesteś całkiem innowacyjny. Twój obecny stan umysłu jest stosunkowo zrelaksowany i wyluzowany. Masz prawdziwe oczekiwania co do przyszłego życia i możesz śmiało stawiać czoła niepowodzeniom bez względu na wszystko.
Lewy górny róg:Jesteś z natury przyjazny/a i optymistyczny/a, czarujący/a i przekonujący/a, z prawdziwą radością życia. Jesteś bardzo spostrzegawczy/a, nie tylko w zapamiętywaniu szczegółów o innych, ale także w odniesieniu do pełnego szacunku dla ich uczuć. Twój obecny stan umysłu jest zdrowy i pozytywny. Ciągłe podejście „próba i praktyka” da Ci większą kontrolę nad swoim życiem.
Lewy dolny róg: Jesteś realistą i uwielbiasz badania. Jesteś lojalny/a i najbardziej cenisz zaangażowanie. Masz tendencję do nieustannego wypełniania swoich obowiązków i zobowiązań. Jesteś obecnie pod wysokim poziomem stresu psychicznego. W obliczu frustracji lub niepokoju jesteś przyzwyczajony/a do samodzielnego znoszenia tego. Wynika to również z odpornego charakteru, jaki miałeś/aś od dzieciństwa. Nigdy nie chcesz niepokoić innych w głębi serca.
Dolny prawy róg: Cenisz możliwość i oryginalność. Zawsze patrzysz w przyszłość i dążysz do długofalowych planów. Masz talent do odkrywania nowych sposobów robienia rzeczy, tworzenia nowych ścieżek dla swoich myśli i działań. Jednak na razie jesteś pod silnym stresem psychicznym: masz tendencję do głębokiego angażowania się w najgorszą możliwą stronę rzeczy. Ponadto obecnie brakuje ci wytrwałości, aby skupić się na jednej rzeczy na raz.
Środkowa lewa strona: Skupiasz się na faktach, relacjach i wnioskach. Wierzysz w to, co jest namacalne i oparte na dowodach. Jesteś odpowiedzialny/a i twardo stąpasz po ziemi. Jesteś niezawodny/a zarówno w pracy, jak i w rodzinie.
Środkowa prawa strona: Jesteś troskliwy/a w swoim życiu i bierzesz innych pod uwagę. Masz delikatną i wrażliwą naturę. Zawsze chętnie pomagasz innym w rozwiązywaniu problemów. Możesz zrozumieć ukryte znaczenie cudzych słów i nie dasz się łatwo oszukać. Masz też głęboką ideę, która jest trudna do zrozumienia przez innych. Wyglądasz tajemniczo w oczach otaczających Cię ludzi.
Środkowa górna strona: Obecnie jesteś zdeterminowany/a, pozytywny/a i pewny/a siebie. Ośmielasz się stawić czoła samemu/samej sobie, a także nieznanemu przed Tobą. Możesz znieść rozczarowania i bóle, a załamania zamienić w siłę, by ruszyć naprzód, by przepłynąć fale.
Środkowa dolna strona: Jesteś obecnie w niezdrowym stanie umysłu, w którym zewnętrzne naciski i zwątpienie w siebie spowodowały kryzys zaufania do innych i do siebie. Wpadłeś/aś w sytuację samozaparcia. Sprawia to również, że wydajesz się nieco wycofany/a i nie na miejscu w tłumie.
Punkt Środkowy: Jesteś w stanie równowagi i stabilności. To punkt zerowy współrzędnych i „punkt spotkania” wielu emocji. W tym momencie możesz zrównoważyć rzeczywistość i ideały, uczucia i intuicję. Ale jednocześnie powinieneś/aś także zwracać większą uwagę na swoje negatywne emocje.
Osobowość Testy zdrowia psychicznegoOsobowość
Twój wynik Testu Kleksowego to:

Jeśli chcesz zobaczyć wyniki testu innych osób, śledź naszą stronę na facebooku: arealme Polski

Jeszcze raz