Test Opóźnionej Gratyfikacji

Opóźniona gratyfikacja to proces, w którym opieramy się pokusie zrobienia czegoś w teraźniejszości, aby zaczerpnąć z tego większą korzyść w przyszłości. Każdy ma do tego swoje podejście: niektórzy wolą mniejszy kawałek ciasta w tej chwili, niż trzy całe ciasta w następnym tygodniu. Umiejętność opóźnienia przyjemności w imię wyższego celu jest uważane przez psychologów za istotną cechę charakteru!

Warto zaznaczyć, że opóźniona gratyfikacja to nie tylko nauka tłumienia natychmiastowych chęci, ale raczej umiejętność przezwyciężania chwilowych trudów i osiągania długoterminowych celów. Zastanawiałeś/aś się jak dobrze umiesz oprzeć się pokusom? Rozwiąż nasz test opóźnionej gratyfikacji i dowiedz się już teraz!

Osobowość Testy zdolnościOpóźniona gratyfikacjaOsobowośćTest psychologiczny
Moja postawa życiowa to:
Obliczanie...

Jeszcze raz
Moja postawa życiowa: Nic nie złamie mojej determinacji, więc mam wszystko pod kontrolą! Jestem panem swojego świata!
Moja postawa życiowa: Jeśli się na coś decyduję, robię to od początku do końca. Nigdy nie zostawiam niedokończonych spraw i nie odpuszczam!
Moja postawa życiowa: Moim celem jest wybranie zadania i wypełnienie go tak szybko i prawidłowo jak tylko możliwe! Bardzo rzadko się poddaję!
Moja postawa życiowa: Lubię sobie wyznaczać cele i być zdeterminowanym, ale czasem mi się to nie udaje.
Moja postawa życiowa: Nie planuj za nadto, życie jest zbyt skomplikowane, żeby móc wszystko przewidzieć. Ciesz się chwilą!
Moja postawa życiowa: Żyj tu i teraz, nie rozmyślaj zbytnio i nie bierz wszystkiego na serio!
Żelazny umysł
Nieugięta wola
Zadaniowy umysł
Zdyscyplinowany uczeń
Życie w chwili
Carpe diem