1/?

Test 16 Osobowości

Ten quiz ujawni Twój konkretny typ osobowości spośród 16 różnych osobowości stworzonych przez Myers & Briggs. Oprócz tego powie Ci również, jak bardzo lub jak mało przypominasz pozostałych 15 typów osobowości.

Ten test można uznać za aktualizację klasycznego quizu o typie osobowości. Jednak działa również dobrze, jeśli po raz pierwszy wykonujesz takie testy.

Osobowość

Jeśli nie widzisz wszystkiego, ustaw telefon poziomo.

Proszę podziel się linkiem, jeśli go polubiłeś

INTP

Logik(Myśliciel) - Dogłębnie analizuje problemy z inteligencją.
Zawsze starasz się znaleźć logiczne wytłumaczenie dla czegoś, co Cię interesuje. Lubisz rzeczy abstrakcyjne i teoretyczne. Bardziej interesuje Cię akceptacja niż komunikacja społeczna z ludźmi. Jesteś spokojny/a, opanowany/a, elastyczny/a i tolerancyjny/a. Masz niezwykłą zdolność do głębokich badań. Jesteś dość sceptyczny/a, więc zawsze analizujesz problemy. Czasami jesteś trochę zbyt surowy/a i bezwzględny/a.
INTP Znana osoba: Albert Einstein, fizyk.

ENTP

Dyskutant(Prorok) - Przekształcanie pomysłów w ludzkie pragnienia.
Jesteś zwinny/a, inteligentny/a, czujny/a, bezpośredni/a i dobry/a w motywowaniu innych ludzi. Możesz zmobilizować wszystkie zasoby, aby rozwiązywały nowe trudne problemy. Wiesz, jak znajdować abstrakcyjne możliwości i analizować je poprzez strategiczne myślenie. Masz silną umiejętność czytania ludzi. Nie jesteś zadowolony/a z normalnego życia. Rzadko powtarzasz to samo. Zawsze szybko przechodzisz od jednego zainteresowania do drugiego.
ENTP Znana osoba: Sokrates, Filozof.

ENTJ

Dowódca(Wykonawca) - Wszystko jest pod kontrolą
Jesteś uczciwy/a i zdecydowany/a z wrodzonym przywództwem. Szybko można zauważyć metody i procedury, które są nielogiczne i nieefektywne. Możesz stale dodawać i rozwijać nowe plany, aby rozwiązać problemy organizacyjne. Jesteś dobrze poinformowany/a o dużym horyzoncie. Chciałbyś/abyś również wyrazić swoje myśli innym ludziom.
ENTJ Znana osoba: Napoleon Bonaparte, Cesarz.

INTJ

Architekt(Ekspert) - Unikatowy/a i dążący/a do doskonałości.
Masz wiele twórczych myśli. Zawsze starasz się przekuć swoje pomysły w rzeczywistość, niestrudzenie osiągając swój cel, który sobie wyznaczyłeś/aś. Możesz zrozumieć konotacyjny model świata zewnętrznego i myśleć z długoterminową perspektywą. Kiedy już zaciągasz zobowiązanie, tworzysz plan i go realizujesz. Jesteś bardzo niezależny/a i sceptyczny/a. Zawsze masz wysoki standard, bez względu na to, czy to dla siebie, czy dla innych ludzi.
INTJ Znana osoba: Isaac Newton, Fizyk.

ENFJ

Protagonista(Dawca) - Maksymalizacja potencjału każdego.
Jesteś namiętny/a, odpowiedzialny/a, opiekuńczy/a i współczujący/a. Wnikliwie dostrzegasz emocje, potrzeby i motywacje innych ludzi. Potrafisz znaleźć potencjał innych ludzi i chciałbyś/abyś im pomóc w maksymalizacji ich potencjału. Zawsze promujesz rozwój osobisty i rozwój zespołu. Jesteś bardzo wrażliwy/a na pochwały i krytykę. Traktujesz wszystkich lojalnie, masz wysoką kondycję społeczną i dobrze współpracujesz z innymi ludźmi. Jesteś bardzo zaraźliwym liderem, który potrafi dobrze stymulować innych.
ENFJ Znana osoba: Martin Luther King, Jr., Działacz na rzecz praw obywatelskich.

INFJ

Rzecznik(Mentor) - Wprowadzając światło w ciemności.
Zawsze chcesz szukać głębokiego znaczenia wśród swoich myśli, relacji z innymi ludźmi i życia materialnego. Starasz się zrozumieć motywacje innych ludzi i mieć ostry wgląd w nich. Jesteś skrupulatny/a, gdy robisz rzeczy i wierny/a swoim własnym wartościom. Twoją wizją jest zapewnienie lepszej obsługi wszystkim ludziom. Gdy osiągasz ten cel, możesz zachować odwagę, stanowczość i organizację.
INFJ Znana osoba: Plato, Filozof.

ENFP

Działacz(Proponujący) - Wszystko jest możliwe
Jesteś pełen/pełna pasji i wyobraźni. Życie dla Ciebie jest pełne możliwości. Możesz szybko znaleźć powiązania między wszelkiego rodzaju informacjami i sprawami oraz pewnie zajmować się sprawami według znalezionych wzorców. Pragniesz uzyskać potwierdzenie od innych ludzi, a także jesteś dość hojny/a, jeśli chodzi o pochwałę i wsparcie innych ludzi. Jesteś bardzo swobodny/a i elastyczny/a. Jesteś obdarzony/a rzadką elokwencją i umiejętnością improwizacji.
ENFP Znana osoba: Tom Hanks, Amerykański Aktor.

INFP

Pośrednik(Filozof) - Życie we własnym idealnym świecie.
Jesteś idealistą. Jesteś lojalny/a wobec swoich wartości i ludzi, którzy są dla Ciebie ważni. Masz nadzieję, że możesz żyć w świecie, który mógłby dokładnie odpowiadać Twojej wartości. Jesteś bardzo ciekawy/a świata. Zawsze możesz znaleźć więcej możliwości i zachęcić siebie i innych ludzi do urzeczywistnienia tych pomysłów. Starasz się zrozumieć innych ludzi i pomóc im zmaksymalizować ich potencjał. Kiedy nic nie zagraża Twojej własnej wartości, jesteś dość elastyczny/a i dobry/a w akceptowaniu innych ludzi.
INFP Znana osoba: J.K. Rowling - Autor sagi „Harry Potter”

ESTP

Przedsiębiorca(Człowiek czynu) - Rozwiązywanie otaczających nas problemów z pełną energią.
Jesteś dość swobodny/a i otwarty/a. Lubisz rozwiązywać praktyczne problemy, a Twoje rozwiązania mają natychmiastowy skutek. Nudzisz się teorią i koncepcją. Masz nadzieję, że rozwiążesz problem z pełnym zapałem. Dla Ciebie ważniejsza jest aktualna chwila z naturalnym przepływem. Cieszysz się każdą minutą przebywania z innymi ludźmi. Cieszysz się również przyjemnością i wygodą, jaką buduje świat materialny. Lubisz uczyć się poprzez praktykę.
ESTP Znana osoba: George W. Bush

ISTP

Wirtuoz(Rzemieślnik) - Spokojnie obserwujesz spokojnie, ale działasz szybko.
Jesteś bardzo cierpliwy/a i elastyczny/a. Zwykle jesteś spokojnym obserwatorem, ale jeśli tylko pojawia się problem, starasz się znaleźć rozwiązanie tak szybko, jak to możliwe. Zawsze analizujesz, w jaki sposób można wydajniej działać i rozwiązujesz praktyczne problemy przy pomocy obfitych danych. Bardzo interesuje Cię przyczyna i skutek rzeczy. Organizujesz fakty z obiektywnymi, logicznymi zasadami. Przywiązujesz wielką wagę do skuteczności i cnoty.
ISTP Znana osoba: Michael Jordan, zawodowy koszykarz.

ESFP

Animator(Aktor) - Życie to Twoja scena.
Jesteś towarzyski/a, przyjacielski/a i otwarty/a. Niezwykle kochasz swoje życie i cieszysz się wygodami materialnego świata. Lubisz tworzyć nowe rzeczy z innymi ludźmi. Wprowadzasz do swojej pracy przenikliwe spostrzeżenie i praktyczne nastawienie, co oznacza, że ​​Twoja praca będzie pełna zabawy. Jesteś bardzo swobodny/a. Możesz cieszyć się rzeczami, które dzieją się naturalnie. Potrafisz także szybko akceptować nowe środowiska i ludzi. Współpracując z innymi ludźmi, możesz bardzo szybko nauczyć się nowej umiejętności.
ESFP Znana osoba: Leonardo DiCaprio, Aktor

ISFP

Poszukiwacz przygód(Artysta) - Display your visible work for a rich inner world.
Jesteś cichy/a, przyjacielski/a, wrażliwy/a i delikatny/a. Żyjesz chwilą i cieszysz się wszystkim, co dzieje się wokół Ciebie. Masz nadzieję, że możesz mieć prywatną przestrzeń i robić rzeczy z własnym harmonogramem i szybkością. Trzymasz się swojego serca i jesteś lojalny wobec ludzi, którzy są dla Ciebie ważni. Nie lubisz konfliktów i sprzeczności. Nie narzucasz swoich myśli i wartości innym ludziom.
ISFP Znana osoba: Lady Gaga, Piosenkarka-autorka piosenek

ESTJ

Wykonawca(Steward) - Utrzymywanie sprawnego i uporządkowanego działania.
Jesteś bardzo praktyczny/a i realistyczny/a. Jesteś też stanowczy/a i zdecydowany/a. Gdy podejmiesz decyzję, natychmiast zaczynasz działać. Jesteś dobry/a we wdrażaniu projektów i mobilizowaniu wszystkich zasobów i ludzi, aby je ukończyć. Masz nadzieję, że osiągniesz swoje cele w najbardziej efektywny sposób. Poradzisz sobie dobrze z codziennymi szczegółami. Masz swój własny, jasny i logiczny standard i będziesz go implementować, mając nadzieję, że inni ludzie również mogą osiągnąć Twój standard. Niezmiennie będziesz trzymać się swojego harmonogramu.
ESTJ Znana osoba: Emma Watson, Aktorka

ISTJ

Logistyk(Inspektor) - Działanie zgodnie z obowiązującymi przepisami, skrupulatnie i starannie.
Jesteś cichy/a i poważny/a. Możesz wygrać dzięki rozważnemu i uważnemu myśleniu oraz uczciwej osobowości. Jesteś realistyczny/a, pragmatyczny/a i oddany/a. Ty decydujesz, co powinieneś/powinnaś robić racjonalnie, a następnie krok po kroku osiągasz swoje cele bez rozpraszania się. Lubisz układać rzeczy w dobrym porządku. Bez względu na to, czy w pracy, w domu, czy w życiu codziennym, będziesz brać pod uwagę tradycję i lojalność.
ISTJ Znana osoba: George Washington, Prezydent i Generał USA

ESFJ

Doradca(Opiekun) - Z pasją pomagam innym zajmować się wszystkim.
Jesteś życzliwy/a, skrupulatny/a i dobry/a we współpracy. Dążysz do harmonijnej atmosfery i starasz się pracowicie budować takie środowisko. Lubisz kończyć zadania z innymi ludźmi dokładnie i punktualnie. Zawsze jesteś lojalny/a i sumiennie troszczysz się o innych ludzi. Możesz dostrzec każdą potrzebę innych ludzi w ich codziennym życiu i starasz się je zaspokoić. Masz nadzieję, że inni ludzie docenią Twoje istnienie i wszystko, co dla nich robisz.
ESFJ Znana osoba: Anne Hathaway, Aktorka

ISFJ

Obrońca(Opiekun) - Troskliwa i troskliwa opieka nad innymi ludźmi.
Jesteś cichy/a, przyjazny/a, odpowiedzialny/a i poważny/a. Zawsze możesz konsekwentnie i niezawodnie realizować powierzone zadania. Jesteś rygorystyczny/a, ostrożny/a i dokładny/a, gdy masz do czynienia z różnymi rzeczami. Jesteś bardzo lojalny/a i taktowny/a. Zauważasz i zapamiętujesz wszystkie szczegóły i osoby, które są dla Ciebie ważne. Z serca dbasz o uczucia innych ludzi. Zarówno w życiu, jak i w pracy starasz się, aby otoczenie było spokojne i harmonijne.
ISFJ Znana osoba: Prince Charles, UK Royal, mąż Camilli Parker Bowles, były mąż Diany, syn Elżbiety II, ojciec Williama i Harry'ego

Uwaga: celem tego testu jest wykrycie Twoich wrodzonych skłonności. Jest to podobne do pytania, czy jesteś praworęczny/a, czy leworęczny/a. Wartości procentowe na rysunku oznaczają tylko to, na ile jesteś pewien/pewna, czy jesteś praworęczny/a, czy leworęczny/a, kiedy przystępujesz do testu. Każda osoba ma swoją własną tendencję charakteru. Niektóre tendencje mogą być oczywiste, ale niektóre nie. Po potwierdzeniu typu postaci procenty nie są tak ważne. Nie ma opcji być w 80% introwertykiem, tak jak nie można powiedzieć, że jest się w 80% leworęcznym. Nie ma dobrych ani złych cech. Poznanie siebie nie służy do etykietowania siebie, ale do rozwijania swoich zalet i kontrolowania wad.

Introwercja / Ekstrawersja
Energię czerpiesz z miejsca, w którym skupiasz swoją uwagę.

Jesteś Introwertyk Tendencja, która zaniepokojonym tym, jak zmiany otoczenia zewnętrznego wpływają na Ciebie: skoncentruj swoje siły psychologiczne i uwagę na swoim wewnętrznym świecie i skup się na swoim wewnętrznym doświadczeniu, myśleniu, idei i emocjach. Wolisz myśleć samodzielnie i czytać.

ludzie inni od Ciebie są Extrawertyk Tendencja, która zaniepokojony tym, jak wpływasz na środowisko zewnętrzne: koncentruj swoje siły psychologiczne i uwagę na świecie zewnętrznym i komunikacji z innymi ludźmi oraz lubi spotkania, dyskusje i rozmowy.

Uczucie / iNtuicja
Co zauważasz więcej, gdy otrzymujesz i odbierasz informacje z otaczającego świata.

Jesteś Intuicja Tendencja, która lubić abstrakcyjne teorie i zasady. Martwisz się całością rzeczy oraz tendencją do zmian i rozwoju. Martwisz się o inspirację, wyobraźnię i kreatywność. Lubisz implikację, analogię, powiązania, możliwości, wnioskowanie i przewidywanie.

ludzie inni od Ciebie są Czuwający Tendencja, która być zaniepokojonym szczegółowymi informacjami uzyskanymi dzięki percepcji zmysłowej: rzeczami, które widzisz, słyszysz, wąchasz, smakujesz i dotykasz. Bardziej zauważasz szczegóły i opisy. Lubisz wykorzystywać i rozwijać umiejętności, które już posiadasz.

Myślenie / Czucie
Jak podejmujesz decyzja

Jesteś Myślenie Tendencja, która zwrócić uwagę na logiczne relacje między rzeczami. Lubisz oceniać i podejmować decyzje poprzez obiektywną analizę. Jesteś bardzo racjonalny/a, obiektywny/a i uczciwy/a. Uważasz, że zasady są ważniejsze niż elastyczność.

ludzie inni od Ciebie są Czucie Tendencja, która przywiązywać największą wagę do uczuć własnych i innych ludzi. Wartość i harmonia będą Twoim standardem oceny. Jesteś bardzo sympatyczny/a, miły/a, przyjacielski/a i taktowny/a. Zawsze myślisz o tym, jak Twoje zachowanie wpłynie na uczucia innych ludzi.

Ocenianie / Postrzeganie
Jak organizujesz i projektujesz życie.

Jesteś Postrzegający Tendencja, która musisz zebrać więcej informacji, zanim podejmiesz decyzję. Więc starasz się zrozumieć i dostosować. Skupiasz się na procesie i zmieniasz swoje cele w oparciu o zmiany informacji. Zawsze dopuszczasz nieprzewidziane okoliczności w swoim codziennym życiu. Lubisz luźny i swobodny styl życia, który może być nieco nieuporządkowany.

ludzie inni od Ciebie są Oceniający Tendencja, która lubisz dokonywać osądów i decyzji. Lubisz planować i chciałbyś/abyś zarządzać, kontrolować i dążyć do wyników. Skupiasz się na wykonaniu zadania. W swoim codziennym życiu masz nadzieję, że Twoje życie jest zorganizowane krok po kroku i szanujesz oś czasu.

Jeszcze raz