Тест на тип особистості

Дайте відповіді на усі запитання, щоб дізнатися свій тип особистості. У випадку, коли Вам підходять обидві відповіді, необхідно вибрати лише одну, яка Вас краще характеризує.

Мета цього тесту - визначити Ваші вроджені схильності та особливості, а також Вашу роль у світі. Не думайте про очікування Ваших рідних, друзів та колег під час проходження тесту. Кожен тип має свої слабкі і сильні сторони, свої особливості поведінки і мислення. Відповідайте максимально чесно, і тоді Ви отримаєте найточніший результат!

Особистість та СамопізнанняКар'єраENFJENFPENTJENTPESFJESFPESTJESTPЛюдські метрикиINFJINFPINTJINTPISFJISFPISTJISTPРоботаОсобистістьПсихологічний тест

Щоб побачити результати інших, стеж за нами facebook page.

Спробувати ще раз

INTP

Аналітик - Глибоко аналізує проблеми.
Цей тип характеризує винахідливість, креативність, розвинений інтелект і логіка. Такі люди глибоко аналізують явища, знаходять невідповідності, елементи, яких бракує і постійно шукають нові можливості, хоча часто виглядають неорганізованими. Це нестримні експериментатори. Для них важливим є визнання. Скептичні, інколи надто різкі.
Відомі INTP: Альберт Ейнштейн, фізик.

ENTP

Винахідник - Новатор і генератор ідей.
Люди такого типу завжди сповнені ідей. Постійно шукають нові шляхи, нові рішення, інновації. Люблять зміни, оскільки це для них нові можливості. Це незалежні люди, які постійно все піддають сумнівам, кидають виклики, критикують. Однак часто не доводять справи до кінця і тому багато їх ідей залишаються нереалізованими.
Відомі ENTP: Сократ, філософ.

ENTJ

Командир - Все під контролем.
Ви - природжений лідер, який веде за собою людей, наділений харизмою, авторитетом та впевненістю у собі. У Вас багато ідей, і у Вас достатньо компетенції для побудови успішного довгострокового плану і його виконання. На шляху до мети Ви непохитні і безжалісні. Інколи Ви надто вимогливі до себе та інших.
Відомі ENTJ: Наполеон І Бонапарт, імператор.

INTJ

Архітектор - Унікальна людина, яка постійно прагне досконалості.
Стратег, який має багато оригінальних ідей і намагається їх реалізувати. Такий тип людей характеризує багата уява і в той же час - логіка та прагматизм, що дозволяє створювати концепції, які впливають на все людство. Такі люди орієнтовані на майбутнє. Це сильні та впевнені у собі особистості, незалежні і вимогливі.
Відомі INTJ: Ісаак Ньютон, фізик.

ENFJ

Переконувач - Розвиває потенціал кожного.
Це природжені харизматичні лідери, які можуть організовувати людей для реалізації певних цінностей. Швидко думають, вміють гарно говорити, переконувати і впливати на інших людей. Пристрасні, турботливі особистості, які сприяють розвитку завдяки тому, що бачать потенціал і мають своє бачення кращого майбутнього. Дуже чутливі і приймають все близько до серця.
Відомі ENFJ: Мартін Лютер Кінг, лідер руху за громадянські права.

INFJ

Приклад для наслідування - Вносить світло у темряву.
Це тип духовних та ідейних людей, з високими цінностями, ідеалісти. Їх характеризує співчутливість, м’якість, і водночас це рішучі і вольові особистості, які вживають конкретних засобів для втілення своїх ідей у реальність. Їх призначення - допомога іншим, просування загальнолюдських цінностей, при цьому такий тип людей не прагне слави.
Відомі INFJ: Платон, філософ.

ENFP

Активіст - Все можливо.
Люди такого типу дуже енергійні, дружні та емоційні. Їх характеризує любов до людей, тому вони швидко завойовують популярність. У них сильне бажання допомагати іншим, надихати та змусити поглянути на все по-новому. Життя - повне можливостей, і саме цей тип людей вміє пов’язати різну інформацію, яку отримує, для допомоги іншим людям. Незалежні, люблять творчість і свободу.
Відомі ENFP: Том Хенкс, американський актор.

INFP

Ідеаліст - Живе у своєму ідеальному світі.
Ідеалісти завжди шукають у інших людях хороше, намагаються всіх зрозуміти, ставлять себе на місце інших. Завдяки цьому вони можуть підтримувати та надихати інших людей. Віддані своїм цінностям та принципам, однак не нав’язують їх, що робить їх приємними у спілкуванні. Люди цього типу мають глибокий внутрішній світ та дуже поетичну натуру.
Відомі INFP: Джоан Роулінг, автор серії романів про Гаррі Поттера.

ESTP

Людина дії - Яскрава і енергійна особистість.
Дуже діяльні особистості, які не можуть всидіти на місці. Їх не цікавить теорія, планування чи вивчення правил - вони зразу ж приступають до дії, пробують, експериментують, ламають правила. Вчаться найкраще на практиці. Люди такого типу живуть тут і зараз, теперішнім моментом, люблять веселощі, пригоди і вміють насолоджуватися життям.
Відомі ESTP: Мадонна, співачка.

ISTP

Майстер - Тихо спостерігає і швидко діє.
Люди такого типу - допитливі, майстровиті і практичні. Коли виникає якась нагальна потреба, Майстер вміє швидко її вирішити самостійно і з тими ресурсами, які є під руками. Такі люди вміють знаходити оригінальні та незвичні рішення. Для них важливою є ефективність і вони завжди намагаються її покращити. Реалісти. Незалежні, люблять порушувати шаблони.
Відомі ISTP: Стіб Джобс, засновник Apple.

ESFP

Актор - Життя - це Ваша сцена.
Ви товариські, доброзичливі і відкриті. Дуже любите своє життя, завжди готові спробувати щось нове. Люди такого типу уникають всього нудного і неприємного, прагнуть веселощів, того, що приносить щастя і гармонію. При цьому орієнтовані на людей, люблять підштовхувати їх до змін, переконують їх спробувати щось нове. Більше цікавить теперішній момент тут і зараз, ніж майбутні можливості.
Відомі ESFP: Леонардо Ді Капріо, актор.

ISFP

Артист - Чарівний експериментатор із багатим внутрішнім світом.
Спокійні, доброзичливі, чутливі і ніжні особистості. Люди такого типу живуть у теперішньому моменті і насолоджуються тим, що відбувається навколо. Не люблять конфліктів, суперечок; не люблять змагатися - найчастіше чекають, поки їх помітять. Це неординарні люди, які люблять експериментувати та досліджувати. Слабке місце таких людей - планування та управління часом.
Відомі ISFP: Lady Gaga, співачка.

ESTJ

Керівник - Підтримує порядок.
Дуже практичні і реалістичні особистості. Тверді і рішучі. Після прийняття рішення зразу ж починають діяти, і націлені на результат. Керівники люблять наводити лад у всьому, розставляють все по місцях, чітко дотримуються планів і графіків. Використовують існуючі методи та системи, дотримуються встановлених правил. Раціональні та традиційні, вносять невеликі покращення для підвищення ефективності і точності, однак можуть пропустити нові ідеї та не оцінити нові шляхи і методи.
Відомі ESTJ: Емма Уотсон, акторка.

ISTJ

Інспектор - Діє педантично та згідно з правилами.
Реалістичні, прагматичні і віддані особистості. Ставлять перед собою мету, будують план і виконуюють його крок за кроком. Люблять порядок і раціональність. Цінують стабільність і спокій. Не вміють діяти поспіхом і без конкретної мети, а також вигадувати щось нове або нетрадиційне. Однак у них добре виходить вдосконалювати існуючі системи, вносячи незначні зміни. Дотримуються правил, стандартів і традицій.
Відомі ISTJ: Ангела Меркель, політик.

ESFJ

Вчитель - Самовіддано турбується та допомагає іншим.
Люди такого типу дуже відповідальні, старанно дотримуються правил і зберігають традиції. Їхнє призначення полягає у передачі традиційних цінностей, у турботі та підтримці інших людей, додавання їм впевненості у собі. Це добросердечні люди, які цінують гармонію. Уникають конфронтації. Схильні нехтувати своїми власними потребами заради інших.
Відомі ESFJ: Енн Гетевей, акторка.

ISFJ

Захисник - Самовіддано турбується про інших.
Тихі, дружні, відповідальні і серйозні особистості. Уважні до інших людей і отримують задоволення від служіння людям і від гармонізації стосунків між людьми. Послідовні, практичі і надійні - їм можна доручити роботу, і бути впевненим, що вона буде виконана якнайкраще. Такі люди дуже діяльні та скрупульозні. Помічають та запам’ятовують деталі. Прагнуть дотримуватися правил.
Відомі ISFJ: Королева Єлизавета II.

Зверніть увагу: мета цього тесту - визначити Ваші вроджені особливості та схильності. Це щось схоже до визначення, чи Ви шульга, чи правша. Відсотки показують лише те, наскільки Ви впевнені у тому, що Ви шульга або правша. Кожна людина має свої схильності. Деякі з них є очевидними та явними, а деякі - ні. Як тільки Ваш тип визначено, відсотки вже не настільки важливі. Ви не можете сказати: «Я інтроверт на 80%» так само, як Ви не можете сказати: «Я шульга на 80%». Немає поганих чи хороших характеристик. Ви пізнаєте себе для того, щоб розвивати свої сильні сторони і контролювати свої слабкі сторони.

Інтроверсія I чи Екстраверсія E - Звідки Ви черпаєте енергію та натхнення.

Ви - Інтроверт , який зорієнтований на свій внутрішній світ, зосереджений на своїх внутрішніх переживаннях та ідеях. Ви потребуєте часу, щоб розкритися та виразити себе.

Інший тип, який відрізняється від Вас - Екстраверт , який зорієнтований на зовнішній світ. Ви черпаєте енергію із взаємодії з іншими людьми та любите різноманітні зустрічі і вечірки. Ви любите щось обговорювати та отримувати зворотній зв’язок.

Сенсорика S чи Інтуїція N - Як Ви збираєте інформацію про навколишній світ.

Ви - Інтуїт , який живе в світі ідей і думок. Вас цікавлять явища у їх цілісності та розвитку. Вам подобається встановлювати зв’язки між різними, навіть непоєднуваними на перший погляд, ідеями та явищами. Вас цікавить натхнення, уява і творчість.

Інший тип, який відрізняється від Вас - Сенсорик , який довіряє лише тому, що можна сприйняти своїми органами чуття: те, що можна побачити, почути, торкнутися, спробувати на смак або на запах. Ви помічаєте деталі та нюанси, а також найменші зміни. Ви хочете застосовувати і розвивати навички, які вже маєте.

Мислення T чи Почуття F - Як та на основі чого Ви приймаєте рішення.

Ви - Логік , який керується перш за все логікою та аналізом інформації. Вам подобається оцінювати і приймати рішення на основі об'єктивного аналізу, обмеживши вплив емоцій. Ви дуже раціональні, об'єктивні і справедливі. Для Вас принципи є важливішими за гнучкість.

Інший тип, який відрізняється від Вас - Етик , який надає найбільшого значення почуттям. Ви схильні приймати рішення на основі суб’єктивних моментів, конкретних обставин справи і своїх цінностей - так, як Вам підказує серце. Ви завжди думаєте про те, який вплив матиме Ваша поведінка на інших. Ви співчутливі, добрі та уважні до інших.

Судження J чи Сприйняття P - Як Ви організовуєте своє життя.

Ви - Ірраціонал , який звертає увагу більше на процес, тому схильний до постійного перегляду та редагування під впливом нової інформації. Ви швидко реагуєте на те, що відбувається і не любите, коли Вас щось обмежує. Вам притаманна гнучкість і здатність швидко адаптовуватися.

Інший тип, який відрізняється від Вас - Раціонал , який любить організованість, визначеність та дотримання наміченого плану. Відсутність плану або відхилення від нього викликає у Вас відчуття нестабільності та стрес. Ви впевнені у собі та рішучі, та зосереджуєтесь на досягненні мети.