O da Benden Hoşlanıyor mu?

Hayatımızın belirli noktalarında hepimiz birine aşık olduk ve bu duygunun karşılıklı olup olmaması dahası eğer aşkımızı itiraf edersek olabilecekler bizi deliye döndürdü. Şimdi, seni gördüğünde midesinde kelebekler uçuşup uçuşmadığını anlamanın en iyi yolunun online quiz olmadığını düşünsen de neden bir şans vermiyorsunuz?

Dikkatli olun: Bu test yalnızca gerçek hayatta tanıdığın kişiler için geçerlidir, aşık olduğunuz ünlüler için değil! Ayrıca soruları mümkün olduğunca doğru yanıtlamayı unutmayın!

İlişki Testleri
Sana olan hoşlantısı:
Değerlendiriliyor...

Bir daha

Sonucun için hazır mısın? Resmen sana aşık! Dürüst olmak gerekirse, bu quizi yapmana bile gerek yokmuş! Sana olan hisleri o kadar açık ki, neredeyse herkes ikinizin birbirinize aşık olduğunuzu fark etti. Bu yüzden artık duygularını anlat! Eminiz ki o da senden bu adımı bekliyor!

Onun ideal tiplerindensin. Birbirinizi tanıdığınızdan beri sürekli seni düşünüyor. E o zaman neyi bekliyorsun? Şimdi onun yanına git ve duygularını ona aç. Umuyoruz ki çok mutlu olacaksınız!

Hissettiklerini söyleyebilmek için henüz yeterince güçlü bir ilişki kuramamışsınız. Bu durum da onun neden hakkında net hissetmediğini açıklıyor. Bu yüzden yapmak istediklerini iyice düşünüp karar vermen çok önemli

Daha doğru düzgün tanışıp takılma fırsatınız olmamış. Senin hakkında arada bir düşünüyorsa da daha fazla bir şey yapmıyordur. Bu yüzden eğer onunla bir ilişki yaşamak istiyorsan onunla yakınlaşmak için çaba harcamalısın

Birinin senden hoşlanmadığını duymak her zaman çok rahatsız edici ve bir o kadar da kalp kırıcı bir durum ancak belirtmek zorundayım ki bu kişi sana karşı hiçbir şey hissetmiyor. Zaman bu çocupu unutup seni gerçekten sevecek birilerini bulmakta!

Hayatının Aşkı
Mükemmel Kişi
Kara Sevda
Hoşlantı
Umutsuz Romantik