En Yakın Arkadaşıma Mı Aşığım? Bunun Cevabını Bulmak İçin Testi Çöz!

Hayatında her zaman sadece arkadaş olarak düşündüğün, ancak son zamanlarda aranızda başka bir şey olup olmadığını merak ettiğin özel bir insan var mı?

Bunlar, en iyi arkadaşınıza aşık olduğununun işaretleri olabilir! Duygularını anlamana yardımcı olması için bu testi çözebilirsin. İlişkiniz hakkındaki gerçeklerle yüzleşmeye hazır mısın?

İlişki TestleriAşkİlişkiler
En Yakın Arkadaşına olan hislerin:
Değerlendiriliyor...

Bir daha
Sonucun için hazır mısın? Kesinlikle ondan hoşlanıyorsun! Aslında, bu sınava girmen gerektiğini düşünmene bile şaşırdım! Belki "benden hoşlanıyor mu" diye merak etmeye başlamanın zamanı gelmiştir. İyi şanlar!
Sana karşı sürekli onu düşünmeni sağlayan güçlü bir çekiciliği var. Umarım gerçekten aşık olur ve mutlu bir çift olursunuz. Bazı sebeplerden dolayı şu an birlikte olamayabilirsiniz ve bu yüzden mücadele de ediyorsunuz. Lütfen inancını koru ve ona inan!
En iyi arkadaşın için hislerin GERÇEKTEN karmaşık. Bazen onun mükemmel bir arkadaş olduğunu düşünüyorsun, ancak bazen arkadaşlığınızı şimdi olduğu gibi tutmanızın daha iyi olacağını düşünüyorsun . Garip bir şekilde, o da bu hissi fark ediyor olabilir. Hayatın sizin için nasıl bir sürpriz hazırladığını görmek için biraz daha zamana ihtiyacınız var!
Onunla ilişkiniz ve bağınız o kadar da güçlü değil. Bazen kendini yalnız hissettiğinde ancak onunla bir şeyler paylaşıyorsun. Henüz herhangi bir sonuca varmak için acele etmemelisin çünkü seni daha çok tutkuyla sevecek birini hak ediyorsun
Siz ikiniz gerçekten iyi arkadaş gibi görünüyorsunuz - En İyi Arkadaşlar. Bence bu kadar yakın bir arkadaşlık ilişkisine alışık olmadığın için bu ilişkiyi aşkla karıştırıyorsun. Bir yandan da çok yakın arkadaşlar olduğunuz için onunla çıkmanın garip kaçacağını biliyorsun
Hayatının Aşkı
Mükemmel Tip
Minik Bir Etkilenme
Sadece Yalnızlıktan
Saf Dostluk