Ondan Hoşlanıyor Muyum?

Hemen bu testi çöz ve ondan hoşlanıp hoşlanmadığını öğren!

Hepimiz hayatımızın bir noktasında birine aşık olmuşuzdur ve bu en iyi şekilde midede uçuşan kelebekler olarak tanımlanan bir duygudur. Belirli bir kişiye takılıp kalıyor ve tutkunun peşinden gitmen mi yoksa onu bırakman mı gerektiğinden emin olamıyor musun?

Teste gir ve soruları gerçekten dürüstçe cevaplamaya çalış. Böyle yaparak romantik tutkunu takip edip etmeyeceğine karar vereceksin!

Dikkat: Bu test sadece gerçekten tanıdığın kişiler için geçerlidir. Lütfen ünlü insanlar için değerlendirme yapma!

İlişki TestleriAşkİlişkiler
Ona karşı olan hislerinin seviyesi:
Değerlendiriliyor...

Bir daha
Sonucun için hazır mısın? Kesinlikle ondan hoşlanıyorsun! Aslında bu teste girdiğin için bile çok şaşkınım! Galiba artık "O da beni seviyor mu?" diye düşünme zamanı. Bol şans!
Sevdiğin kişinin özelliklerine ait çok net fikirlerin var. Bu kişi de senin tanımlamalarının çoğuna uyuyor. Onda sürekli sana kendisini düşündürten bir çekicilik var. Umarım ikiniz de birbirinize aşık olursunuz ve mutlu bir son görürüz. Bol şans!
Onunla ilişkiniz ve bağınız, samimi olmanız için yeterince güçlü değil. Bazen dayanamazsın ve kendi kendine onunla alakalı ne hissettiğini sorarsın. Yani... Bir adım atmak ister misin? Kalbin bu testten sonra bir şeyler mi saklıyor yoksa?
Siz ya henüz tanıştınız ya da daha birbirinizi daha iyi tanıyacak fırsatınız olmadı. Ara sıra onu düşünüyor olabilirsin, özellikle de gerçekten sevdiğin birinden bahsederken. Onunla gerçekten bir ilişki içerisinde olmanı sağlayacak güçlü bir dürtün henüz yok.
Ona karşı hiçbir şey hissetmiyorsun. Test için neden onu seçtiğini merak ediyorum. Ne olursa olsun, bu sonucu aklında tut ve midende kelebekleri uçuşturan birini ara. Zira diğeriyle hiç vakit kaybetmek istemezsin. Bol şans!
Hayatının Aşkı
Harika Uyum
Delicesine Aşık
Sadece Hoşlantı
Romantik Kayıtsızlık