1/?

Czy On Mnie (Też) Lubi?

W pewnych momentach naszego życia wszyscy byliśmy zakochani w kimś lub zauroczyli nas i doprowadzało nas to do szału, bez względu na to, czy to uczucie było wzajemne, czy nie. Bardziej boli zastanawianie się, co może się wydarzyć między Wami, niż po prostu zebrać się na odwagę i spróbowanie. Teraz możesz pomyśleć, że quiz online nie jest najlepszym sposobem, aby stwierdzić, czy ma motyle w żołądku, kiedy Cię widzi, ale dlaczego by tego nie zrobić?

Uwaga: ten test działa tylko dla osób, które znasz w prawdziwym życiu, więc nie bierz pod uwagę celebrytów! Odpowiadaj na pytania tak szczerze, jak to tylko możliwe!

Relacje
Poziom jego uczucia do Ciebie to:
Obliczanie...

Jeszcze raz

Gotowa na swój wynik? On jest naprawdę Tobą zainteresowany! Szczerze mówiąc, jesteśmy zaskoczeni, że poczułaś, że musisz przystąpić do tego testu! Jego uczucie do Ciebie jest tak oczywiste, że prawie wszyscy już zauważyli, że jesteście w sobie zakochani. Więc po prostu podejdź do niego i powiedz mu o swoich uczuciach! Założę się, że czeka!

Zdecydowanie kwalifikujesz się jako jego idealny typ. On myśli o Tobie cały czas, odkąd się poznaliście. Więc po co czekać? Po prostu wyjdź i wyznaj swoje uczucia! Naprawdę mamy nadzieję, że się zakochacie i będziecie mieć szczęśliwe zakończenie. Powodzenia!

Twój związek i więź z nim nie jest jeszcze wystarczająco silna, abyś mogła wyjawić mu swoje uczucia. To wyjaśnia, dlaczego nie jesteś pewna, co on do Ciebie czuje. Więc... może lepiej jest oczyścić myśli, zanim zrobisz następny krok.

Właśnie się poznaliście lub nie mieliście okazji lepiej się poznać. Może od czasu do czasu myśleć o Tobie, ale to tylko to. Jeśli chcesz nawiązać z nim relację, na początku powinnaś włożyć w swój związek więcej wysiłku.

Słyszenie, że ktoś nie jest Tobą zainteresowany nigdy nie jest łatwe. Odrzucenie boli. Przykro mi mówić, że on po prostu nie ma do Ciebie żadnych uczuć. Czas przejść dalej i spędzić czas z kimś, kto rozpozna, jaka jesteś niesamowita.

Miłość jego życia
Idealny Typ
Zakochanie
Tylko Crush
Beznadziejna romantyczka