Lubisz go?

Wykonaj ten test by dowiedzieć się, czy masz na niego crusha

Wszyscy mieliśmy crusha na kogoś w dowolnym momencie naszego życia, a najlepszy opis tego to 'motylki w brzuchu'! Czujesz się odrzucona przez kogoś i niepewna czy powinnaś to kontynuować czy porzucić?

Wykonaj ten test, odpowiadając na pytania najszczerzej jak się da! Robiąc to, ustalisz czy podążać za zakochaniem czy nie!

Uwaga: Ten test działa tylko w przypadku ludzi, których znasz w prawdziwym życiu, więc nie uwzględniaj swoich ulubionych celebrytów!

RelacjeMiłośćOsobowośćZwiązki
Poziom Twoich uczuć do niego to:
Obliczanie...

Jeszcze raz
Gotowa na wynik? Zdecydowanie go lubisz! Właściwie to dziwne, że w ogóle musiałaś się upewnić testem! Może czas zacząć zastanawiać się, czy on Cię też lubi, by zobaczyć czy jesteście dla siebie stworzeni. Powodzenia!
Masz jasny obraz swojego ideała, a on zdaje się pasować do Twoich opisów. Tak Cię pociąga, że ciągle o nim myślisz. Oby udało Wam się zakochać ze szczęśliwym zakończeniem. Powodzenia!
Wasza relacja i więź nie są wystarczająco mocne, by się do siebie zbliżyć. Czasem zastanawiasz się, co do niego czujesz. Więc... Chcesz zrobić krok do przodu? Serce Ci coś podpowiada po rozwiązaniu tego testu?
Dopiero się poznaliście i nie mieliście dużo czasu na zapoznanie. Możliwe, że myślisz o nim okazjonalnie, zwłaszcza gdy mowa o kimś, kogo bardzo lubisz. Nie spieszy Ci się natomiast jeszcze, by być z nim w związku.
Zdecydowanie nic do niego nie czujesz. Pytanie po co wybrałaś go w tym teście. Tak czy inaczej, miej ten wynik na uwadze i poszukaj kogoś, kto da Ci motylki w brzuchu. Nie chciałabyś zmarnować czasu na niego. Powodzenia!
Miłość Na Całe Życie
Ideał
Zakochanie
Tylko Crush
Romantyczna Apatia