1/?

Czy Jestem Biseksualny Quiz

Co jeśli osoba, która sprawia że czujesz motyle w brzuchu to zarówno kobieta jak i mężczyzna? Wtedy zjawia się biseksualizm! Biseksualizm to sytuacja, w której ktoś czuje pociąg do więcej niż jednej płci - zazwyczaj do dwóch płci jednocześnie (chociaż niektórzy ludzie mogą czuć pociąg do jednej płci). Ważne jest, aby zauważyć, że biseksualizm nie polega tylko na tym, że pociągają go zarówno mężczyźni, jak i kobiety; obejmuje on również inne tożsamości płciowe, takie jak osoby transseksualne (osoby, które nie identyfikują się ani jako mężczyźni, ani jako kobiety), osoby interseksualne (osoby, których cechy fizyczne nie pasują do jednej płci).

Każdy z nas ma swoją własną definicję biseksualności i dlatego właśnie stworzyliśmy ten quiz. Chcemy pomóc ci sprawdzić czy twoja definicja biseksualności pokrywa się z naszą.

Jeśli nigdy nie byłeś z osobą, która identyfikuje się jako LGBTQ+ lub jeśli twoja orientacja seksualna uległa zmianie wraz z upływem czasu, rozwiąż te quiz, aby dowiedzieć się czy naprawdę jesteś biseksualny!

Relacje
Twój Poziom Biseksualizmu to:
Obliczanie...

Jeszcze raz

Całkowicie Biseksualny

Możesz umawiać się z osobami dowolnej płci lub z osobami, które identyfikują się z określoną płcią i umawiają się również z innymi osobami, które identyfikują się z tą płcią. Możesz umawiać się z ludźmi, którzy nie identyfikują się z żadną płcią lub którzy identyfikują się z wieloma płciami. Możesz umawiać się z kimkolwiek chcesz, nawet jeśli nie wpisuje się w żaden schemat. Nie ma nic złego w tym, jeśli twój partner również nie pasuje do żadnej z tych kategorii! Być może zastanawiasz się, jaki wpływ ma to na twoje życie seksualne. Odpowiedź brzmi: nie ma! Twoja seksualność nie ma nic wspólnego z tym, jak wyrażasz siebie seksualnie lub romantycznie, czy pociąga cię jedna osoba czy wiele. To tylko etykieta - nie dyktuje, z jakimi osobami lubisz uprawiać seks! Sprawa wygląda tak: nie musisz być całkowicie hetero lub całkowicie gejem, aby być całkowicie biseksualnym. Musisz po prostu być gotowy na możliwość spotykania się z osobami dowolnej płci, które są również otwarte na spotykanie się z osobami innej płci. Więc jeśli pociągają cię głównie kobiety, ale nie miałbyś nic przeciwko umawianiu się z mężczyzną raz na jakiś czas - lub odwrotnie - jesteś całkowicie biseksualny!

Odkrywający Biseksualista

Osoby te mogą nie identyfikować się jako biseksualne, ponieważ nie odczuwają pociągu dla obu płci. Mogą być po prostu ciekawi i chcą spróbować czegoś nowego, ale jeśli mają preferencje do jednej płci nad drugą, prawdopodobnie będą bardziej skłonni do identyfikacji jako hetero lub homoseksualista. Niektórzy ludzie nie są pewni, czy w ogóle są biseksualni - mogą po prostu chcieć spróbować i zobaczyć, co się stanie. Jeśli tak jest w twoim przypadku, nie ma potrzeby stresować się określaniem siebie, jeśli nie jesteś jeszcze do końca pewien!

Zmienny Biseksualista

Termin "zmienny biseksualista" odnosi się do osoby, która identyfikuje się jako biseksualna, ale doświadcza tylko romantycznego, seksualnego lub emocjonalnego pociągu do jednej płci w danym momencie. Osoba, która identyfikuje się jako zmienny biseksualista może doświadczać pociągu do mężczyzn, kobiet lub obu płci w ciągu swojego życia. Jednakże doświadczają one romantycznego lub seksualnego pociągu tylko do jednej płci w danym czasie - zazwyczaj przez krótki okres czasu. Osoby biseksualne o zmiennej orientacji to osoby, które nie identyfikują się jako homo lub heteroseksualiści, ale raczej postrzegają siebie jako osoby o płynnym lub zmiennym pociągu do mężczyzn i kobiet. Osoby biseksualne o zmiennej orientacji mogą być trudne do zauważenia przy pierwszym spotkaniu, ponieważ ich seksualność wydaje się tak płynna. Mogą czuć pociąg do mężczyzn lub kobiet w różnych okresach swojego życia i zazwyczaj doświadczają przyciągania do jednej płci w krótkim czasie. Czasami te atrakcje nakładają się na siebie, ale przez większość czasu nie występują jednocześnie.

Uczuciowy Biseksualista

Uczuciowi biseksualiści to ludzie, którzy mają intymne związki emocjonalne zarówno z mężczyznami, jak i kobietami, ale mają tylko związki seksualne z jedną płcią. Może to być mylące, ponieważ wydaje się, że mają wszystko - poznają wiele osób na poziomie emocjonalnym, ale nie uprawiają z nimi seksu. Ale biseksualizm uczuciowy jest bardzo realny i ważne jest, abyś zrozumiał, co biseksualizm uczuciowy oznacza dla ciebie i twojego partnera. Uczuciowi biseksualiści mają preferencje do umawiania się z partnerami z jednej lub drugiej płci, tak jak robią to osoby hetero i homoseksualne. W rzeczywistości wiele osób, które identyfikują się jako hetero- lub homoseksualne, odczuwa również w pewnym stopniu pociąg do innych płci - więc jeśli myślisz, że możesz być uczuciowym biseksualistą, nie wpadaj w panikę! Z pewnością nie jesteś sam!

Prawdopodobnie hetero lub homoseksualista

Jesteś istotą ludzką. Jesteś osobą, którą pociągają inni ludzie i zasługujesz na to, aby traktować cię z szacunkiem i godnością. Być może powiedziano ci, że jesteś "biseksualny", ze względu na to, co czujesz w stosunku do niektórych osób, a do innych nie, ale to nie jest to, co oznacza bycie biseksualnym. Biseksualizm oznacza odczuwanie pociągu dla ludzi wszystkich płci - w tym mężczyzn i kobiet - i jest to tożsamość, która często jest błędnie interpretowana jako oznaczająca, że nie możesz zdecydować, którą płeć lubisz bardziej. To wcale tego nie oznacza! Nie szkodzi, jeśli pomysł umawiania się zarówno z mężczyznami, jak i kobietami sprawia, że czujesz się niekomfortowo lub jesteś zdezorientowany - to całkowicie normalne! Ale nie pozwól, aby ktokolwiek wywierał na Ciebie presję, abyś identyfikował się z czymś innym niż to, co jest dla CIEBIE właściwe. Twoja orientacja seksualna istnieje w Twoim umyśle, a nie w umysłach innych ludzi.

Całkowicie Biseksualny
Odkrywający Biseksualista
Zmienny Biseksualista
Uczuciowy Biseksualista
Prawdopodobnie hetero lub homoseksualista