Чи подобаюсь я йому (також)?

У певні моменти нашого життя ми всі були закохані в когось, і це зводило нас з розуму, незалежно від того, було це почуття взаємним чи ні. Інколи думати-гадати про ваше спільне майбутнє є більш втомлюючим, ніж набратися сміливості і зробити перший крок. Можливо, ви можете думати, що онлайн-тест— не найкращий спосіб дізнатися, чи ваші почуття взаємні, але чому б не спробувати?

УВАГА: цей тест працює лише з хлопцями, яких ви знаєте в реальному житті, але не знаменитостями! Також відповідайте на запитання якомога правдивіше!

РозвагаЛюбовВідносини
Рівень його почуттів до тебе:
Оцінюю...

Спробувати ще раз

Готова до результату? Він справді закоханий у тебе! Чесно кажучи, це навіть дивно, що ти взагалі відчула необхідність пройти цей тест! Його почуття до тебе настільки очевидні, що майже всі вже помітили, що ви закохані один в одного. Тому просто підійди до нього і розкажи про свої почуття! Б’юся об заклад, він чекає!

Тебе неодмінно можна назвати його ідеалом. Він думає про тебе, відколи ви познайомилися. Тож навіщо чекати? Просто признайся у своїх почуттях! Я дуже сподіваюся, що ви будете жити довго і щасливо. Успіхів!

Твої стосунки та зв’язок з ним ще недостатньо міцні, щоб ти могла висловити йому свої почуття. Це пояснює, чому ти не впевнена, що він відчуває до тебе. Тож... Можливо, краще прояснити свої думки, перш ніж робити наступний крок.

Ви щойно познайомилися або ще не мали можливості пізнати одне одного ближче. Він може час від часу думати про тебе, але не більше. Якщо ти дійсно хочеш зав’язати з ним стосунки, варто докладати більше зусиль.

Нелегко, коли тобі кажуть, що ти комусь не подобаєшся. Це болить. Вибач, але цей хлопець нічого не відчуває до тебе. Настав час рухатися далі й проводити свій час з кимось, хто усвідомлює, наскільки ти чудова.

Кохання його життя
Ідеальна пара
Закоханість
Симпатія
Байдужість