Онлайн тест на слух – Скільки років вашому слуху?

Це тест на слух. Він розповість вам, скільки років вашим вухам, і покаже діапазон вашого слуху. Середній діапазон для людини становить приблизно 20 Гц - 20 000 Гц.

Якщо ви у навушниках, змешніть гучність. Рекомендуємо спробувати цей тест кілька разів, перш ніж ви визначитеся з результатом – переконайтеся, що гучність налаштована на належний рівень, щоб уникнути пошкодження вух.

УВАГА: якщо ви проходите цей тест вперше, зменшіть гучність. Ви можете пройти цей тест необмежену кількість разів, тому спершу переконайтеся, що звук не пошкодить ваші вуха.

Який нормальний діапазон слухових частот?

Люди зазвичай можуть відчувати звуки на частотах від 20 Гц до 22 000 Гц — хоча цей діапазон зменшується з віком.

Діапазон частот слуху за віком

За формулою:
  • вік ≈ 110 – частота / 200
  • частота ≈ 200 * (110 - вік)
Проста діаграма віку/частоти:
ВікНайвища частота, яку сприймає слух (Гц)
9-2417200 - 20200
25-4413200 - 17200
45-649200 - 13200
65+< 9000

Чи надійний цей тест слуху?

Так. І ось чому:

На відміну від багатьох інших тестів або відео перевірки слуху, ми не просто відтворюємо аудіо-файл чи відео. Ми розробили цей тест слуху, докладаючи всіх зусиль. Звук, який ви чуєте, програмно генерується спеціальною технологією (електронним осцилятором) з аудіо компонентів сучасного обладнання в режимі реального часу. Це означає, що частота звуку надходить від точного джерела, за умови що ваше обладнання підтримує таку технологію. Згідно з нашими дослідженнями, цей тест працює на більшості сучасних комп’ютерів, ноутбуків, смартфонів і планшетів. Однак, якщо вам потрібна медична консультація, зверніться до фахівця і ніколи не покладайтеся лише на онлайн-тест.

Ми також регулярно оновлюємо цю сторінку, тому, якщо вас зацікавив цей тест слуху, радимо додати його до закладок.

Тести на здібностіТести на здібностіМозокВикликЗдоров'яСлухСприйняття часу
Оцінюю...

Спробувати ще раз