Od 1 do 50

Jak Szybko Umiesz Kliknąć od JEDNEGO do PIĘĆDZIESIĘCIU?

Od 1 do 50 to klasyczne wyzwanie na komputery i urządzenia mobilne, które sprawdza twój “czas rekacji”, “koordynację ręka-oko” oraz “umiejętności klikania myszą”. Tylko 1% ludzi jest w stanie ukończyć ten test w 20 sekund! Aby być świetnym profesjonalnym graczem, musisz ukończyć wyzwanie w przynajmniej 30 sekund. Nie trać czasu na bycie profesjonalnym graczem jeśli nie możesz uzyskać wyniku lepszego niż 50 sekund.

Po ukończeniu wyzwania, będziesz mógł wyświetlić szczegółowe statystyki dla każdego kliknięcia/dotknięcia. Będziesz również mógł porównać swoje Top 10 wyników z najnowszym wynikiem dla każdego interwału! Dodaliśmy również fajny efekt pianina do wyzwania. Ruszajmy!

🎵 Zezwól na wskazówki tonami

Tabela Rekordów

PozycjaImię1-50 Czas (s)DataNajgorsza rekacja / Interwał (ms)Najlepsza rekacja / Interwał (ms)Średni czas reakcji (ms)Porównaj na Wykresie
1------
2------
3------
4------
5------
6------
7------
8------
9------
10------

Uwagi:

  1. Wyniki są przechowywane na twoim urządzeniu. Nie przechowujemy żadnych twoich informacji.
  2. Szukamy wysokich wyników. Prześlij nam link do swojego filmu na YouTube na adres email: admin@arealme.com jeśli nagrałeś swoją rozgrywkę. Chętnie udostępnimy twój film po obejrzeniu :)
GamesWyzwanieKoordynacja ręka-okoMiary ludzkieMyszTest szybkości
Twój wynik od 1 do 50 to:
Obliczanie...

Twój czas reakcji (ms) dla każdego kliknięcia/dotknięcia:

Jeśli chcesz zobaczyć wyniki testu innych osób, śledź naszą stronę na facebooku: arealme Polski

Jeszcze raz